Najčastejšie otázky

Výroba Gape Clothing

Všetky naše kúsky sú ručne vyrábane na Slovensku zo 100% bavlny (pokiaľ si klient nezvolí inak). Gape Clothing tvorí team mladých ľudí ktorý milujú módu,svoju prácu a originalitu. Proces šitia, návrh a výroba loga  ako aj výroba aplikácií podlieha Europským štandartom. Snažíme sa priniesť na Slovensko niečo nové,nápadite a celosezone. Podpor Slovensku tvorbu a ukaž svoje prave ja.

Ako rýchlo bude moja objednávka vybavena?

Všetky naše kúsky vyrábame na objednávku v limitovanom množstve. Tovar ktorý si u nás objednáte nemáme naskladnený v stovkách kusoch ako iné eshop-i pretože dbáme na kvalitu a originalitu. Ku každej objednávke pristupujeme jednotlivo od doručenia až po odoslanie. Treba si uvedomiť že každý kúsok vyrábame priamo pre klienta podľa jeho predstáv robíme finálne úpravy (farba,strih,látka) a preto zvyčajne trvá výroba 3-6 dní. Nasledovne tovar posielame prvou triedou Slovenskou poštou čo štandartne znamená 1 až 2 pracovné dni.

Ako ošetrovať Gape textil?

Textil je pri výrobe vystavený vysokým teplotam a preto treba dbať pri jeho ošetrení na bezpečnostny postup. Takýmto postupom sa predlžuje jeho životnosť a predíde škodám ktoré by sa nedali neskôr odstrániť. Pri prani odporúčame prať textil prevrátený naruby bez pridania chemických práškou a zmäkčovačou. Ideálne je na práčke používať program- ručne pranie alebo prať pri nízkych teplotach 30°c. Loga a aplikácie neprežehlujeme. Textil žehlíme otočený naruby s nastavením žehličky na bavlnu.Textil ktorý sa poškodí kvôli nedodržaniu pokynou pri ošetrený nebude VYREKLAMOVANÝ.

Kde si môžem objednať Gape kúsky na zakázku?

Gape Clothing ponúka službu -Navhrni si – stači ak pošleš svoju veľkosť, farbu a štýl textilu o ktorý máš záujem a text alebo obrázok a my ti vytvoríme Gape kúsok na zakázku. Vytvor si jedinečný kúsok ktorý nebude mať nikto iný alebo poteš svojích blízkých originalným darčkom.

Svoje návrhy posielaj na order@gapeclothing.com